MÖBLER / Bord / Klaffbord 11029320
nr 1102 9320
Klaffbord
1880-tal, diameter: 110 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 april 2017
kl 20:03:55
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)